Drugi sparing seniorów.

Za naszym zespołem kolejny tydzień przygotowań do piłkarskiej wiosny, zwieńczony meczem sparingowym. Po trzech jednostkach treningowych (wtorek, środa, czwartek), w niedzielne popołudnie, na sztucznej murawie w ośrodku w Kamieniu, zagraliśmy kontrolne spotkanie z A-klasowymi Sygnałami Gotartowice (13. miejsce po rundzie jesiennej, 16 punktów w 16 meczach). Pomimo sporych tym razem braków kadrowych, pokonujemy grającego w wyższej lidze rywala 4 do 3. W naszej grze były lepsze i gorsze momenty - kilka bardzo dobrych akcji w ofensywie, ale nie brakowało też błędów, nad wyeliminowaniem których trzeba pracować.

Walczymy dalej. Do ligi pozostał nieco ponad miesiąc!

Polonia Niewiadom- Sygnały Gotartowice 4:3 (1:2)

Bramki dla Polonii: Dominik Wardenga 2, Robert Gaszka, Łukasz Kubica

Polonia: Robert Dudek - Radosław Kaczyński, Marcin Adam, Łukasz Wystyrk, Tomasz Karkoszka, Szymon Krentusz, Jakub Pochwyt, Robert Mika, Dominik Wardenga, Robert Gaszka, Łukasz Kubica.

Grali też: Robert Kuczmaszewski, Dawid Mika, Stanisław Paszek.

Powiązana galeria: