Zarząd

Zarząd Klubu Sportowego „Polonia” Niewiadom w Rybniku                                                                                  wybrany na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym                                                                                              w dniu 19.11.2021.

Prezes: Aleksandra Kolorz
Wiceprezes: Sławomir Kiliszowski
Skarbnik: Elżbieta Gęborska
Sekretarz: Magdalena Ososińska
Członkowie zarządu:                                                                                                                                                                   Arkadiusz Drobot
Jacek Kolorz
Romuald Meszczyński
Marek Ososiński
Łukasz Porwoł

Komisja Rewizyjna Klubu Sportowego „Polonia” Niewiadom                                                                                            w Rybniku wybrana na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym                                                                            w dniu 19.11.2021.