Trzeci sparing seniorów.

Wysokie zwycięstwo nad Górnikiem Boguszowice!

W niedzielne wczesne popołudnie nasza drużyna rozegrała kolejny mecz sparingowy, pokonując na boisku w Kamieniu A-klasowego Górnika Boguszowice (15. miejsce po rundzie jesiennej, 11 punktów w 16 meczach) aż 7 do 2! Efekty zaczynają przynosić ciężkie treningi i frekwencja na zajęciach! Na tym etapie przygotowań nasz zespół wygląda bardzo dobrze od strony kondycyjnej. W meczu z Górnikiem długo utrzymujemy się przy piłce, gramy mądrze i spokojnie. Gdybyśmy wykorzystali wszystkie stuprocentowe sytuacje, wynik mógł być znacznie wyższy. Pracujemy dalej i czekamy na start piłkarskiej wiosny! :)

Polonia Niewiadom - Górnik Boguszowice 7:2 (2:1)

Bramki: Dominik Wardenga 3, Robert Gaszka 2, Łukasz Kubica, Piotr Rosa

Polonia: Robert Dudek - Tomasz Karkoszka, Szymon Krentusz, Jacek Kolorz, Dariusz Walencinowicz, Dominik Wardenga, Jarosław Gawlas, Rober Mika, Łukasz Kubica, Robert Gaszka, Piotr Rosa.

Grali też: Jakub Pochwyt, Stanisław Paszek, Mateusz Mika, Robert Kuczmaszewski.