Raport z przygotowań naszej drużyny do rundy wiosennej piłkarskiej klasy B Podokręgu Rybnik.

KS Polonia Niewiadom, w niedzielne popołudnie, rozegrała pierwszy sparing w 2018 roku. Zawodnicy trenera Roberta Kuczmaszewskiego rozbili szósty zespół raciborskiej klasy A, Czarnych Nowa Wieś, aż 10 do 2. Rozgrywane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Rybniku spotkanie było bardzo jednostronnym widowiskiem. Piłkarze Polonii mieli zdecydowanie więcej sił, dłużej utrzymywali się przy piłce, przeprowadzili wiele składnych akcji, a ośmiobramkowe zwycięstwo było najniższym wymiarem kary dla przeciwnika z Nowej Wsi, któremu życzymy udanej rundy wiosennej.

Oby tak dalej!

Polonia Niewiadom - Czarni Nowa Wieś 10:2 (3:1)

bramki: Wardenga 2, Mika R., Kubica, Gaszka 2, Kolorz 2, Rosa, Wystyrk

Dudka - Mika M., Krentusz, Kolorz, Karkoszka, Wardenga, Gawlas, Mika R., Kubica, Gaszka, Rosa.

W II połowie grali też: Dudek, Wystyrk, Walencinowicz, Pochwyt, Adam

Powiązana galeria: