Informacja zarządu Klubu.

INFORMACJA ZARZĄDU KLUBU.

W miniony weekend nasze najmłodsze drużyny młodzieżowe zakończyły rozgrywki, w tym miejscu chciałabym bardzo podziękować zawodnikom, Trenerom oraz Kierownikom Drużyn za zaangażowanie w pracę z naszymi zawodnikami. Tym samym zachęcamy do dalszej pracy na rzecz naszych dzieci i młodzieży.
Dziękuję również rodzicom, którzy czynnie angażowali się podczas rozgrywek naszych zawodników.

W listopadzie treningi grup młodzieżowych dobywają się w następujących dniach:

Grupa 2006 i młodsi – wtorek i czwartek godz. 17.00 oraz w sobotę o godz. 10.00 na sali gimnastyczna w ZSP w Niewiadomiu

Grupa 2004 i młodsi – wtorek 16.00 – boisko Klubowe oraz piątek godz. 17.00 na sali gimnastycznej w Gimnazjum nr 12
w Niewiadomiu.

Wyjątkowo ze względu na dzień wolny 11 listopada trening grupy 2004 i młodsi odbędzie się 10 listopada – czwartek o godz. 16.00 na boisku Klubowym.

UWAGA!

Zebranie dla rodziców grup 2006 i młodsi oraz 2004 i młodsi odbędzie się 16 listopada 2016 r. o godz. 19.00 w siedzibie Klubu.

TRENINGI SENIORÓW I JUNIORÓW

Wtorki i czwartki