SEZON 2003 / 2004 – runda I
1. Orzepowice – Niewiadom
2- 1 ( 0- 0)
Data: 10.08.2003
1- 0 - 65 min. (akcja)
1- 1 - Bombik Karol 88 min. (głową)
2- 1 - 89 min. (akcja)
NIEWIADOM: T. Mrozek - J. Biesek, Ł. Molęda, K. Bombik, K. Skiba - B. Lalko (65. P. Górecki),
L. Maroszek, D. Walencinowicz, K. Gaszka - Ł. Hajduczek (79. J. Pochwyt), M. Frelich (71. A. Stokowski).
Trener: Tadeusz Leśnik Rezerwa: Paweł Górecki, Krzysztof Gorol, Sebastian Smołka, Jakub Chłodek
Żółte kartki: Bombik Karol (28 min., faul), Lalko Bogusław (52 min., kwest. decyzji sędz.), Frelich Mirosław
(73 min., kwest. decyzji sędz.)
2. Niewiadom - Jankowice
0- 0 ( 0- 0)
Data: 16.08.2003
NIEWIADOM: P. Górecki - P. Kubiak, K. Skiba, K. Bombik, J. Biesek - J. Pochwyt (70. S. Smołka),
K. Gaszka, B. Lalko, Ł. Hajduczek (55. P. Górecki) - M. Frelich, A. Stokowski 4.
Trener: Tadeusz Leśnik Rezerwa: Michał Bosy
Żółte kartki: Kubiak Piotr (42 min., faul)
3. Kokoszyce - Niewiadom
0- 3 ( 0- 0)
Data: 24.08.2003
0- 1 - Biesek Jarosław 55 min. (akcja)
0- 2 - Walencinowicz Dariusz 59 min. (akcja)
0- 3 - Bombik Karol 90 min. (głową)
NIEWIADOM: P. Górecki - P. Kubiak, K. Skiba, K. Bombik, J. Biesek (74. A. Stokowski) - K. Gaszka,
B. Lalko (70. Ł. Hajduczek), D. Walencinowicz, L. Maroszek - J. Kolorz (88. J. Pochwyt), M. Frelich.
Trener: Tadeusz Leśnik Rezerwa: Tomasz Mrozek, Michał Bosy, Sebastian Smołka, Patryk Górecki
Żółte kartki: Maroszek Leszek (38 min., faul)
4. Niewiadom - Chwałęcice
7- 0 ( 3- 0)
Data: 30.08.2003
1- 0 - Walencinowicz Dariusz 12 min. (karny)
2- 0 - Lalko Bogusław 23 min. (akcja)
3- 0 - Frelich Mirosław 41 min. (akcja)
4- 0 - Stokowski Adam 71 min. (akcja)
5- 0 - Walencinowicz Dariusz 73 min. (akcja)
6- 0 - Stokowski Adam 82 min. (akcja)
7- 0 - Walencinowicz Dariusz 85 min. (akcja)
NIEWIADOM: P. Górecki - P. Kubiak, K. Skiba, K. Bombik, J. Biesek (46. Ł. Hajduczek) - K. Gaszka,
B. Lalko (70. J. Pochwyt), D. Walencinowicz, L. Maroszek - J. Kolorz (85. P. Górecki), M. Frelich
(55. A. Stokowski).
Trener: Tadeusz Leśnik Rezerwa: Tomasz Mrozek, Michał Bosy, Sebastian Smołka
5. Ruptawa - Niewiadom
3- 2 ( 1- 1)
Data: 7.09.2003.
0- 1 - Frelich Mirosław 5 min. (akcja)
1- 1 - 35 min.
2- 1 - 78 min.
3- 1 - 82 min.
3- 2 - Gorol Krzysztof 89 min. (akcja)
NIEWIADOM: P. Górecki - P. Kubiak, K. Skiba, K. Bombik, K. Gaszka - L. Maroszek (80. K. Gorol),
B. Lalko (60. Ł. Molęda), D. Walencinowicz, Ł. Hajduczek - J. Kolorz, M. Frelich (66. A. Stokowski).
Trener: Tadeusz Leśnik, Rezerwa: Michał Bosy, Jakub Pochwyt, Jarosław Biesek, Patryk Górecki
6. Niewiadom - "Bobtrans"
7- 0 ( 2- 0)
Data: 13.09.2003
1- 0 - Molęda Łukasz 5 min. (głową)
2- 0 - Walencinowicz Dariusz 34 min. (akcja)
3- 0 - Walencinowicz Dariusz 65 min. (akcja)
4- 0 - Górecki Patryk 83 min. (akcja)
5- 0 - Hajduczek Łukasz 85 min. (akcja)
6- 0 - Gorol Krzysztof 89 min. (akcja)
7- 0 - Gorol Krzysztof 90 min. (akcja)
NIEWIADOM: P. Górecki - P. Kubiak, K. Skiba, K. Bombik, Ł. Molęda - L. Maroszek (82. M. Dembczyk),
J. Biesek (46. K. Gorol), D. Walencinowicz - M. Frelich (72. P. Górecki), J. Kolorz, Ł. Hajduczek.
Trener: Tadeusz Leśnik, Rezerwa: Tomasz Mrozek, Michał Bosy, Bogusław Lalko
7. Skrzyszów - Niewiadom
2- 0 ( 0- 0)
Data: 21.09.2003.
1- 0 - 63 min. (karny)
2- 0 - 77 min. (akcja)
NIEWIADOM: P. Górecki (58. T. Mrozek) - M. Dembczyk, K. Skiba, K. Bombik, J. Biesek (64. K. Gorol) -
K. Gaszka, B. Lalko (71. J. Pochwyt), D. Walencinowicz, M. Frelich (69. A. Stokowski) - J. Kolorz,
Ł. Hajduczek.
Trener: Tadeusz Leśnik, Rezerwa: Patryk Górecki, Adam Mrozek, Klemens Podleśny
8. Niewiadom - Godów
1- 1 ( 0- 0)
Data: 27.09.2003
0- 1 - 75 min. (akcja)
1- 1 - Gorol Krzysztof 86 min. (akcja)
NIEWIADOM: M. Bosy - M. Dembczyk, K. Skiba, K. Bombik, K. Gaszka - B. Lalko, P. Górecki
(81. M. Frelich), J. Pochwyt (84. J. Biesek), L. Maroszek - J. Kolorz, A. Stokowski (71. K. Gorol).
Trener: Tadeusz Leśnik,Tomasz Rezerwa: Mrozek, Adam Mrozek, Piotr Kubiak
Żółte kartki: Maroszek Leszek (21 min., faul), Bombik Karol (81 min., faul)
9. Rój - Niewiadom
2- 0 ( 0- 0)
Data: 5.10.2003.
1- 0 - 86 min. (akcja)
2- 0 - 88 min. (akcja)
NIEWIADOM: P. Górecki - M. Dembczyk, K. Skiba, K. Bombik, K. Gaszka - P. Kubiak, J. Biesek,
Ł. Molęda, P. Górecki (46. K. Gorol) - J. Kolorz (86. M. Frelich), Ł. Hajduczek (82. A. Stokowski).
Trener: Tadeusz Leśnik, Rezerwa: Tomasz Mrozek, Adam Mrozek, Jakub Pochwyt
Żółte kartki: Kolorz Jacek (70 min., faul)
10. Niewiadom - Mszana II
4- 1 ( 3- 0)
Data: 11.10.2003.
1- 0 - Hajduczek Łukasz 14 min. (akcja)
2- 0 - Gaszka Krzysztof 21 min. (akcja)
3- 0 - Bombik Karol 26 min. (akcja)
3- 1 - 47 min. (akcja)
4- 1 - Kolorz Jacek 62 min. (akcja)
NIEWIADOM: P. Górecki - P. Kubiak, K. Skiba, K. Bombik, M. Dembczyk - K. Gaszka, J. Pochwyt
(69. J. Biesek), L. Maroszek, M. Frelich - J. Kolorz (80. A. Stokowski), Ł. Hajduczek (69. K. Gorol).
Trener: Tadeusz Leśnik, Rezerwa: Michał Bosy, Patryk Górecki, Adam Mrozek
11. Dębieńsko - Niewiadom
2- 2 ( 1- 0)
Data: 19.10.2003
1- 0 - 37 min. (akcja)
1- 1 - Gorol Krzysztof 48 min. (akcja)
1- 2 - Gorol Krzysztof 63 min. (akcja)
2- 2 - 83 min. (akcja)
NIEWIADOM: P. Górecki - B. Lalko, K. Skiba, K. Bombik, K. Gaszka - M. Dembczyk, J. Pochwyt,
L. Maroszek (41. J. Biesek), M. Frelich (80. A. Stokowski) - J. Kolorz (84. A. Mrozek), Ł. Hajduczek
(46. K. Gorol).
Trener: Tadeusz Leśnik, Rezerwa: Tomasz Mrozek, Piotr Kubiak
12. Gołkowice - Niewiadom
1- 1 ( 0- 0)
Data: 26.10.2003
1- 0 - 78 min. (akcja)
1- 1 - Bombik Karol 88 min. (głową)
NIEWIADOM: P. Górecki - K. Bombik, K. Skiba, M. Dembczyk, J. Biesek - K. Gaszka, J. Pochwyt
(65. B. Lalko), L. Maroszek, M. Frelich - J. Kolorz, A, Stokowski (55. K. Gorol)
Trener: Tadeusz Leśnik, Rezerwa: Michał Bosy, Adam Mrozek,
Żółte kartki: Skiba Kamil (54 min., faul)
13. Niewiadom - Marklowice II
3- 0 (1- 0)
Data: 08.11.2003
1- 0 - Hajduczek Łukasz 40 min. (akcja)
2- 0 - Hajduczek Łukasz 74 min. (wolny)
3- 0 - Gaszka Krzysztof 83 min. (akcja)
NIEWIADOM: P. Górecki - D. Walencinowicz, K. Skiba, K. Bombik, M. Dembczyk - K. Gaszka
(87. A. Mrozek), J. Pochwyt (46. B. Lalko), L. Maroszek, M. Frelich - J. Kolorz (83. A. Stokowski),
Ł. Hajduczek (75. K. Gorol).
Trener: Tadeusz Leśnik, Rezerwa: Tomasz Mrozek, Jarosław Biesek
Żółte kartki: Skiba Kamil (60 min., faul)
14. Niewiadom - Orzepowice
2- 1 ( 2- 1)
Data: 03.04.2004
1- 0 - Hajduczek Łukasz, 11 min. (akcja)
2- 0 - Szymanowski Artur, 30 min. (akcja)
2- 1 - , 37 min. (wolny)
NIEWIADOM: P. Górecki - Ł. Wystyrk, K. Skiba, D. Walencinowicz, K. Bombik -
M. Dembczyk (85. P. Albiński), K. Gaszka, J. Pochwyt (46. B. Lalko),
A. Szymanowski (70. M. Frelich) - J. Kolorz (80. K. Gorol), Ł. Hajduczek.
Trener: Tadeusz Leśnik, Rezerwa: Tomasz Mrozek, Michał Bosy, Piotr Kubiak
15. Jankowice - Niewiadom
0- 2 ( 0- 0)
Data: 10.04.2004
0- 1 - Szymanowski Artur, 56 min. (wolny)
0- 2 - Gorol Krzysztof, 90 min. (akcja)
NIEWIADOM: P. Górecki - Ł. Wystyrk, K. Skiba, D. Walencinowicz, K. Bombik -
M. Dembczyk, K. Gaszka, B. Lalko (55. L. Maroszek), A. Szymanowski (65. P. Kubiak) -
J. Kolorz (78. K. Gorol), Ł. Hajduczek (46. M. Frelich).
Trener: Tadeusz Leśnik, Rezerwa: Tomasz Mrozek, Michał Bosy, Jakub Pochwyt
16. Niewiadom - Kokoszyce
1- 3 ( 0- 2)
Data: 17.04.2004
0- 1 - , 9 min. (akcja)
0- 2 - , 13 min. (akcja)
0- 3 - , 55 min. (akcja)
1- 3 - Bombik Karol, 78 min. (karny)
NIEWIADOM: P. Górecki (46. T. Mrozek) - P. Kubiak, K. Skiba, K. Bombik,
M. Dembczyk - D. Walencinowicz, K. Gaszka, B. Lalko (70. K. Gorol),
A. Szymanowski (85. J. Pochwyt) - J. Kolorz, Ł. Hajduczek (46. M. Frelich).
Trener: Tadeusz Leśnik, Rezerwa: Michał Bosy
17. Chwałęcice - Niewiadom
1- 1 ( 1- 0)
Data: 25.04.2004.
1- 0 - , 33 min. (akcja)
1- 1 - Kolorz Jacek, 90 min. (akcja)
NIEWIADOM: T. Mrozek - P. Kubiak, K. Skiba, K. Bombik, M. Dembczyk -
D. Walencinowicz, K. Gaszka, A. Szymanowski (75. K. Gorol), J. Pochwyt (46. Ł. Hajduczek) -
J. Kolorz, M. Frelich (46. Ł. Wystyrk).
Trener: Tadeusz Leśnik, Rezerwa: Paweł Górecki, Michał Bosy, Bogusław Lalko, Rafał Werus
Żółte kartki: Szymanowski Artur (49 min., faul)
18. Niewiadom - Ruptawa
2- 1 ( 0- 1)
Data: 01.05.2004
0- 1 - , 32 min. (akcja)
1- 1 - Hajduczek Łukasz, 56 min. (akcja)
2- 1 - Gorol Krzysztof, 79 min. (akcja)
NIEWIADOM: T. Mrozek - Ł. Wystyrk, K. Skiba, K. Bombik, M. Dembczyk -
D. Walencinowicz, P. Kubiak (70. K. Gorol), K. Gaszka, B. Lalko (55. A. Szymanowski) -
J. Kolorz (85. M. Frelich), Ł. Hajduczek (88. J. Pochwyt).
Trener: Tadeusz Leśnik, Rezerwa: Paweł Górecki, Michał Bosy. Żółte kartki: Hajduczek Łukasz (60 min., niesp. zachow.)
19. "Bobtrans" - Niewiadom
5- 2 ( 2- 0)
Data: 09.05.2004
1- 0 - , 19 min. (akcja)
2- 0 - , 31 min. (akcja)
3- 0 - , 47 min. (głową)
4- 0 - , 53 min. (akcja)
4- 1 - Dembczyk Mariusz, 72 min. (głową)
4- 2 - Gorol Krzysztof, 82 min. (akcja)
5- 2 - , 84 min. (akcja)
NIEWIADOM: P. Górecki - Ł. Wystyrk, A. Szymanowski, K. Bombik, M. Dembczyk -
D. Walencinowicz, P. Kubiak (46. J. Pochwyt), K. Gaszka, B. Lalko (60. K. Gorol) -
J. Kolorz, Ł. Hajduczek.
Trener: Tadeusz Leśnik, Rezerwa: Michał Bosy, Waldemar Stępniak, Mirosław Frelich
Żółte kartki: Górecki Paweł (31 min., kwest. decyzji sędz.), Kolorz Jacek (70 min., kwest. decyzji sędz.)
Gorol Krzysztof (85 min., niesp. zachow.)
20. Niewiadom - Skrzyszów
0- 0 ( 0- 0)
Data: 15.05.2004
NIEWIADOM: M. Bosy - Ł. Wystyrk, K. Skiba, K. Bombik, M. Dembczyk -
D. Walencinowicz, A. Szymanowski (65. K. Gorol), P. Kubiak (68. M. Frelich),
K. Gaszka - J. Kolorz, Ł. Hajduczek.
Trener: Tadeusz Leśnik, Rezerwa: Waldemar Stępniak, Bogusław Lalko, Jakub Pochwyt
Żółte kartki: Kolorz Jacek (50 min., faul), Hajduczek Łukasz (82 min., faul)
21. Godów - Niewiadom
3- 1 ( 0- 1)
Data: 23.05.2004.
0- 1 - Kolorz Jacek, 7 min. (akcja)
1- 1 - , 47 min. (akcja)
2- 1 - , 52 min. (wolny)
3- 1 - , 80 min. (akcja)
NIEWIADOM: M. Bosy - Ł. Wystyrk, K. Skiba, K. Bombik, M. Dembczyk -
D. Walencinowicz, A. Szymanowski (60. K. Gorol), P. Kubiak (65. M. Frelich),
K. Gaszka - J. Kolorz, Ł. Hajduczek.
Trener: Tadeusz Leśnik, Rezerwa: Waldemar Stępniak, Paweł Górecki
Żółte kartki: Kolorz Jacek (21 min., kwest. decyzji sędz.), Dembczyk Mariusz (34 min., faul)
Skiba Kamil (65 min., faul), Hajduczek Łukasz (78 min., kwest. decyzji sędz.)
22. Niewiadom - Rój
9- 0 ( 4- 0)
Data: 29.05.2004
1- 0 - Gaszka Krzysztof, 32 min. (akcja)
2- 0 - Frelich Mirosław, 40 min. (głową)
3- 0 - Albiński Przemysław, 43 min. (akcja)
4- 0 - Hajduczek Łukasz, 45 min. (akcja)
5- 0 - Frelich Mirosław, 79 min. (akcja)
6- 0 - Frelich Mirosław, 83 min. (akcja)
7- 0 - Lalko Bogusław, 84 min. (akcja)
8- 0 - Górecki Paweł, 85 min. (akcja)
9- 0 - Walencinowicz Dariusz, 89 min. (akcja)
NIEWIADOM: W. Stępniak - M. Dembczyk, K. Skiba, D. Walencinowicz,
K. Bombik - P. Kubiak, K. Gaszka, M. Frelich, J. Pochwyt (57. B. Lalko) -
Ł. Hajduczek (80. P. Górecki), P. Albiński (70. K. Gorol).
Trener: Tadeusz Leśnik, Rezerwa: Michał Bosy
23. Mszana II - Niewiadom
2- 4 ( 1- 2)
Data: 6.06.2004.
1- 0 - , 3 min. (głową)
1- 1 - Hajduczek Łukasz, 4 min. (akcja)
1- 2 - Hajduczek Łukasz, 30 min. (akcja)
2- 2 - , 52 min. (głową)
2- 3 - Kolorz Jacek, 68 min. (akcja)
2- 4 - Kolorz Jacek, 73 min. (głową)
NIEWIADOM: P. Górecki - M. Dembczyk, K. Skiba, D. Walencinowicz,
K. Bombik - P. Kubiak, K. Gaszka, M. Frelich (57. Ł. Wystyrk), J. Pochwyt (80. B. Lalko) -
Ł. Hajduczek (57. J. Kolorz), P. Albiński (75. K. Gorol).
Trener: Tadeusz Leśnik, Rezerwa: Michał Bosy, Waldemar Stępniak
Żółte kartki: Hajduczek Łukasz (10 min., kwest. decyzji sędz.), Skiba Kamil (42 min., faul)
Bombik Karol (80 min., faul)
24. Niewiadom - Dębieńsko
0- 2 ( 0- 1)
Data: 10.06.2004
0- 1 - , 8 min. (akcja)
0- 2 - , 54 min. (akcja)
NIEWIADOM: P. Górecki - Ł. Wystyrk, M. Dembczyk, D. Walencinowicz,
P. Kubiak - K. Bombik, K. Gaszka, M. Frelich (60. K. Gorol), J. Pochwyt (75. K. Podleśny) -
J. Kolorz, P. Albiński.
Trener: Tadeusz Leśnik, Rezerwa: Michał Bosy, Waldemar Stępniak, Bogusław Lalko, Adam Mrozek
Żółte kartki: Kolorz Jacek (31 min., kwest. decyzji sędz.), Pochwyt Jakub (65 min., zatrzymanie przeciwnika
ręką), Kolorz Jacek(90 min., faul)
Czerwone kartki: Kolorz Jacek (90 min., druga żółta)
25. Niewiadom - Gołkowice
0- 2 ( 0- 0)
Data: 13.06.2004
0- 1 - , 64 min. (akcja)
0- 2 - , 78 min. (akcja)
NIEWIADOM: P. Górecki (46. W. Stępniak) - M. Dembczyk, K. Skiba,
K. Podleśny, P. Kubiak (76. A. Mrozek) - K. Bombik, K. Gaszka, D. Walencinowicz,
Ł. Hajduczek - K. Gorol (65. Ł. Wystyrk), P. Albiński (55. J. Pochwyt).
Trener: Tadeusz Leśnik, Rezerwa: Michał Bosy
26. Marklowice II - Niewiadom
0- 0 ( 0- 0)
Data: 20.06.2004.
NIEWIADOM: P. Górecki - Ł. Wystyrk, K. Skiba, K. Bombik, K. Podleśny -
K. Gaszka, J. Pochwyt (60. P. Kubiak), D. Walencinowicz, M. Dembczyk -
Ł. Hajduczek (82. M. Frelich), P. Albiński (65. K. Gorol).
Trener: Tadeusz Leśnik, Rezerwa: Michał Bosy, Waldemar Stępniak
Żółte kartki: Pochwyt Jakub (17 min., faul)
TABELA | |||||||||||||||||||||||||||
OGÓLNIE | DOM | WYJAZD | |||||||||||||||||||||||||
Lp. | Nazwa zespołu | M | Pkt | Bramki | Z | R | P | M | Pkt | Bramki | Z | R | P | M | Pkt | Bramki | Z | R | P | ||||||||
1 | TKKF "Zuch" Orzepowice | 26 | 54 | 64 | - | 32 | 16 | 6 | 4 | 13 | 31 | 41 | - | 12 | 9 | 4 | - | 13 | 23 | 23 | - | 20 | 7 | 2 | 4 | ||
2 | LKS "Polonia" II Marklowice | 26 | 49 | 68 | - | 32 | 14 | 7 | 5 | 13 | 28 | 41 | - | 12 | 9 | 1 | 3 | 13 | 21 | 27 | - | 20 | 5 | 6 | 2 | ||
3 | LKS "Naprzód" Kokoszyce | 26 | 49 | 54 | - | 40 | 15 | 4 | 7 | 13 | 25 | 29 | - | 19 | 8 | 1 | 4 | 13 | 24 | 25 | - | 21 | 7 | 3 | 3 | ||
4 | LKS "Granica" Ruptawa | 26 | 44 | 65 | - | 39 | 13 | 5 | 8 | 13 | 27 | 42 | - | 17 | 8 | 3 | 2 | 13 | 17 | 23 | - | 22 | 5 | 2 | 6 | ||
5 | LKS "Olza" Godów | 26 | 42 | 48 | - | 44 | 13 | 3 | 10 | 13 | 25 | 27 | - | 17 | 8 | 1 | 4 | 13 | 17 | 21 | - | 27 | 5 | 2 | 6 | ||
6 | LKS Rój | 26 | 42 | 56 | - | 58 | 13 | 3 | 10 | 13 | 25 | 30 | - | 18 | 8 | 1 | 4 | 13 | 17 | 26 | - | 40 | 5 | 2 | 6 | ||
7 | KS "27" Gołkowice | 26 | 40 | 61 | - | 49 | 11 | 7 | 8 | 13 | 23 | 35 | - | 18 | 6 | 5 | 2 | 13 | 17 | 26 | - | 31 | 5 | 2 | 6 | ||
8 | KS "Polonia" Niewiadom | 26 | 37 | 55 | - | 34 | 10 | 7 | 9 | 13 | 24 | 36 | - | 11 | 7 | 3 | 3 | 13 | 13 | 19 | - | 23 | 3 | 4 | 6 | ||
9 | LKS "Orzeł" Jankowice | 26 | 36 | 48 | - | 44 | 9 | 9 | 8 | 13 | 20 | 25 | - | 22 | 5 | 5 | 3 | 13 | 16 | 23 | - | 22 | 4 | 4 | 5 | ||
10 | LKS "Gwiazda" II Skrzyszów | 26 | 36 | 48 | - | 48 | 10 | 6 | 10 | 13 | 29 | 32 | - | 16 | 9 | 2 | 2 | 13 | 7 | 16 | - | 32 | 1 | 4 | 8 | ||
11 | LKS "Dąb" Dębieńsko | 26 | 35 | 39 | - | 35 | 10 | 5 | 11 | 13 | 19 | 21 | - | 15 | 5 | 4 | 4 | 13 | 16 | 18 | - | 20 | 5 | 1 | 7 | ||
12 | FC "Bobtrans" Rybnik | 26 | 21 | 45 | - | 72 | 6 | 3 | 17 | 13 | 14 | 32 | - | 38 | 4 | 2 | 7 | 13 | 7 | 13 | - | 34 | 2 | 1 | 10 | ||
13 | LKS "Start" II Mszana | 26 | 19 | 29 | - | 78 | 5 | 4 | 17 | 13 | 13 | 14 | - | 32 | 4 | 1 | 8 | 13 | 6 | 15 | - | 46 | 1 | 3 | 9 | ||
14 | TKKF "Sokół" Chwałęcice | 26 | 6 | 30 | - | 105 | 1 | 3 | 22 | 13 | 3 | 17 | - | 41 | - | 3 | 10 | 13 | 3 | 13 | - | 64 | 1 | - | 12 | ||
STATYSTYKA | ||||||||
Klasa "B" - sezon 2003 / 2004. | ||||||||
Strzelcy bramek w sezonie 2003 / 2004. | ||||||||
Lp. | Nazwisko | BrZ(sam) | LbM(90) | LbMin | BrZ/mecz | Min/BrZ | ||
1. | Gorol K. | 9 | 22(0) | 598 | 0,4 | 66,4 | ||
Hajduczek Ł. | 9 | 23(8) | 1640 | 0,4 | 182,2 | |||
3. | Walencinowicz D. | 7 | 20(20) | 1800 | 0,4 | 257,1 | ||
4. | Frelich M. | 5 | 24(6) | 1309 | 0,2 | 261,8 | ||
Kolorz J. | 5 | 21(10) | 1776 | 0,2 | 355,2 | |||
Bombik K. | 5 | 26(26) | 2340 | 0,2 | 468 | |||
7. | Gaszka K. | 3 | 25(24) | 2247 | 0,1 | 749 | ||
8. | Szymanowski A. | 2 | 8(1) | 546 | 0,3 | 273 | ||
Stokowski A. | 2 | 12(1) | 376 | 0,2 | 188 | |||
Lalko B. | 2 | 17(3) | 1010 | 0,1 | 505 | |||
11. | Górecki P. | 1 | 20(16) | 1602 | 0,1 | 1602 | ||
Biesek J. | 1 | 11(4) | 671 | 0,1 | 671 | |||
Albiński P. | 1 | 6(1) | 363 | 0,2 | 363 | |||
Molęda Ł. | 1 | 4(3) | 301 | 0,3 | 301 | |||
Górecki P. | 1 | 6(0) | 215 | 0,2 | 215 | |||
Dembczyk M. | 1 | 21(19) | 1804 | 0 | 1804 | |||
Statystyka bramkarzy | ||||||||
Lp. | Nazwisko | LbBr | BrP/M | LbM(90) | LbMin | Min/BrP | ||
1. | Stępniak W. | 2 | 0 | 2(1) | 135 | |||
2. | Mrozek T. | 6 | 0,8 | 5(3) | 348 | 87 | ||
3. | Górecki P. | 20 | 1,3 | 20(16) | 1602 | 61,6 | ||
4. | Bosy M. | 4 | 1,3 | 3(3) | 270 | 67,5 | ||
Kartki | ||||||||
Lp. | Nazwisko | Suma | CzK | ZoK | K LbM(90) | LbK/Mecz | ||
1. | Kolorz J. | 7 | 1 | 6 | 21(10) | 0,3 | ||
2. | Skiba K. | 4 | 4 | 24(24) | 0,2 | |||
3. | Hajduczek Ł. | 4 | 4 | 23(8) | 0,2 | |||
4. | Bombik K. | 3 | 3 | 26(26) | 0,1 | |||
5. | Pochwyt J. | 3 | 3 | 20(1) | 0,2 | |||
6. | Maroszek L. | 2 | 2 | 11(7) | 0,2 | |||
7. | Frelich M. | 1 | 1 | 24(6) | 0 | |||
8. | Gorol K. | 1 | 1 | 22(0) | 0 | |||
9. | Dembczyk M. | 1 | 1 | 21(19) | 0 | |||
10. | Górecki P. | 1 | 1 | 20(16) | 0,1 | |||
11. | Kubiak P. | 1 | 1 | 19(12) | 0,1 | |||
12. | Lalko B. | 1 | 1 | 17(3) | 0,1 | |||
13. | Szymanowski A. | 1 | 1 | 8(1) | 0,1 | |||
Terminarz rozgrywek
Juniorzy przedmecz - Klasa „B” - runda jesienna
Data |
Godz. meczu |
Drużyny |
Wynik |
Bramki |
Kary |
10.08.03. Niedziela |
15 00 |
TKKF „Zuch” Orzepowice KS „Polonia” Niewiadom |
0 : 1 |
Sobala |
|
16.08.03. Sobota |
15 00 |
KS “ Polonia “ Niewiadom LKS „Orzeł” Jankowice |
1 : 5 |
Sobala |
Cz.k. Lipowicz |
24.08.03. Niedziela |
15 00 |
LKS "Naprzód" Kokoszyce KS “ Polonia “ Niewiadom |
0 : 18 |
Sobala 4, Pochwyt 2, Szczyrba 2 Dembczyk 2, , Niedobecki 2, Han, Werus R., Werus K., Marcol, Podleśny, Cieśla |
Cz.k. Dembczyk |
30.08.03. Sobota |
14 30 |
KS „Polonia” Niewiadom TKKF „Sokół” Chwałęcice |
9 : 0 |
Sobala 4, Marcol 2, Gruenwald 2, Albiński, Niedobecki |
|
7.09.03. Niedziela |
14 00 |
LKS „Granica” Ruptawa KS „Polonia” Niewiadom |
1 : 8 |
Albiński 5, Pochwyt, Babiarz, Marcol |
|
13.09.03. Sobota |
14 00 |
KS „Polonia” Niewiadom FC "Bobtrans" Rybnik |
4 : 1 |
Gruenwald 2, Sobala, Albiński |
|
21.09.03. Niedziela |
13 30 |
LKS „Gwiazda” II Skrzyszów KS „Polonia” Niewiadom |
0 : 2 |
Sobala, Marcol |
|
27.09.03. Sobota |
13 30 |
KS „Polonia” Niewiadom LKS "Olza" Godów |
5 : 1 |
Sobala 2, Albiński, Babiarz, Zawadzki |
|
5.10.03. Niedziela |
13 00 |
LKS Rój KS „Polonia” Niewiadom |
2 : 4 |
Sobala 3, Albiński, |
|
11.10.03. Sobota |
13 00 |
KS „Polonia” Niewiadom LKS "Start" II Mszana |
1 : 2 |
Sobala |
|
19.10.03. Niedziela |
12 30 |
LKS "Dąb" Dębieńsko KS „Polonia” Niewiadom |
1 : 2 |
Niedobecki, Gruenwald |
|
26.10.03. Niedziela |
x |
Wolny termin |
|||
8.11.03. Sobota |
11 00 |
KS „Polonia” Niewiadom KS „Polonia” II Marklowice |
2 : 1 |
Sobala , Albiński, |
Juniorzy przedmecz - Klasa „B” - runda wiosenna
Data |
Godz. meczu |
Drużyny |
Wynik |
Bramki |
Kary |
3.04.04. Sobota |
13 00 |
KS „Polonia” Niewiadom TKKF „Zuch” Orzepowice |
6 : 2 |
Babiarz 2, Marcol, Gruenwald, Bosy, Szczyrba |
|
10.04.04. Sobota |
13 00 |
LKS „Orzeł” Jankowice KS “ Polonia “ Niewiadom |
3 : 1 |
Sobala |
|
17.04.04. Sobota |
13 30 |
KS “ Polonia “ Niewiadom LKS "Naprzód" Kokoszyce |
5 : 1 |
Sobala 3, Albiński, Bosy |
|
25.04.04. Niedziela |
14 00 |
TKKF „Sokół” Chwałęcice KS „Polonia” Niewiadom |
0 : 14 |
Albiński 7, Babiarz 2, Gruenwald 3, Marcol 2 |
Cz.k. Han |
1.05.04. Sobota |
14 00 |
KS „Polonia” Niewiadom LKS „Granica” Ruptawa |
5 : 1 |
Albiński 2, Babiarz, Marcol, Sobala |
|
9.05.04. Niedziela |
14 30 |
FC "Bobtrans" Rybnik KS „Polonia” Niewiadom |
0 : 5 |
Albiński 3, Sobala, Zawadzki (k) |
|
15.05.04. Sobota |
14 30 |
KS „Polonia” Niewiadom LKS „Gwiazda” II Skrzyszów |
2 : 2 |
Albiński 2 |
|
23.05.04. Niedziela |
14 30 |
LKS "Olza" Godów KS „Polonia” Niewiadom |
5 : 0 |
Albiński 2, Babiarz, Sobala, Pochwyt |
|
29.05.04. Sobota |
15 00 |
KS „Polonia” Niewiadom LKS Rój |
2 : 1 |
Lipowicz, Gruenwald |
|
6.06.04. Niedziela |
15 00 |
LKS "Start" II Mszana KS „Polonia” Niewiadom |
2 : 2 |
Niedobecki 2 |
|
10.06.03. Czwartek |
15 00 |
KS „Polonia” Niewiadom LKS "Dąb" Dębieńsko |
10 : 1 |
||
13.06.04. Niedziela |
x |
Wolny termin |
|||
20.06.04. Niedziela |
15 00 |
KS „Polonia” II Marklowice KS „Polonia” Niewiadom |
2 : 2 |
Gruenwald, Sobala |
TABELA KOŃCOWA | ||||
Sezon 2003/04 | ||||
Juniorzy przedmecz kl. B | ||||
L.p. | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1 | JANKOWICE | 24 | 68 | 91-10 |
2 | NIEWIADOM | 24 | 57 | 117-29 |
3 | ORZEPOWICE | 24 | 48 | 80-44 |
4 | MARKLOWICE | 24 | 46 | 73-25 |
5 | MSZANA | 24 | 39 | 81-47 |
6 | RUPTAWA | 24 | 34 | 58-68 |
7 | RÓJ | 24 | 32 | 46-67 |
8 | BOBTRANS | 24 | 30 | 60-60 |
9 | GODÓW | 24 | 25 | 36-45 |
10 | SKRZYSZÓW | 24 | 25 | 36-52 |
11 | KOKOSZYCE | 24 | 22 | 50-125 |
12 | DĘBIEŃSKO | 24 | 16 | 47-92 |
13 | CHWAŁĘCICE | 24 | 6 | 13-124 |
Terminarz rozgrywek
trampkarzy młodszych rocz. 1991/92
sezon 2003/ 2004 - runda I
Data |
Godz. meczu |
Drużyny |
Wynik |
Bramki |
6.09.03. Sobota |
10 30 |
KS „Polonia” Niewiadom KS „Naprzód” Rydułtowy |
2 : 2 |
Kaczyński M., Janik |
13.09.03. Sobota |
10 30 |
MKS „Odra” I Wodzisław Śl. KS „Polonia” Niewiadom |
4 : 0 |
|
20.09.03. Sobota |
10 30 |
KS „Polonia” Niewiadom Szk. Piłk. MOSiR II Jastrzębie |
0 : 5 |
|
27.09.03. Sobota |
10 30 |
LKS „Naprzód” Zawada KS „Polonia” Niewiadom |
1 : 1 |
Krzyżak |
4.10.03. Sobota |
10 30 |
KS „Polonia” Niewiadom TKKF „Parys” Niedobczyce |
2 : 2 |
Kozioł, Góralczyk |
11.10.03 Sobota |
10 30 |
KS „Naprzód” Rydułtowy KS „Polonia” Niewiadom |
7 : 0 |
|
1810.03 Sobota |
10 30 |
KS „Polonia” Niewiadom MKS „Odra” I Wodzisław Śl. |
0 : 3 |
|
25.10.02. Sobota |
1130 |
Szk. Piłk. MOSiR II Jastrzębie KS „Polonia” Niewiadom |
4 : 0 |
|
8.11.03. Sobota |
900 |
KS „Polonia” Niewiadom LKS „Naprzód” Zawada |
2 : 2 |
Kaczyński M., Krzyżak |
11.11.03. Wtorek |
11 30 |
TKKF „Parys” Niedobczyce KS „Polonia” Niewiadom |
0 : 3 |
w.o. |
Sezon 2003/ 2004 - runda II
Data |
Godz. meczu |
Drużyny |
Wynik |
Bramki |
17.04.04. Sobota |
11 30 |
KS „Polonia” Niewiadom KS „Górnik” Boguszowice |
0 : 1 |
|
24.04.04. Sobota |
11 30 |
WSP Wodzisław Śl. KS „Polonia” Niewiadom |
4 : 0 |
|
1.05.04. Sobota |
10 30 |
KS „Polonia” Niewiadom KS „Piast” Leszczyny |
1 : 2 |
Pyszny |
8.05.04. Sobota |
10 30 |
GKS „Pierwszy” Chwałowice KS „Polonia” Niewiadom |
2 : 2 |
Krzyżak, Węgrzyn |
15.05.04. Sobota |
10 30 |
KS „Polonia” Niewiadom RKP II Rybnik |
2 : 2 |
Szyra, Sobala |
27.05.04. Czwartek |
16 00 |
KS „Górnik” Boguszowice KS „Polonia” Niewiadom |
4 : 1 |
Sobala |
29.05.04. Sobota |
10 30 |
KS „Polonia” Niewiadom WSP Wodzisław Śl. |
0 : 1 |
|
5.06.04. Sobota |
10 30 |
KS „Piast” Leszczyny KS „Polonia” Niewiadom |
0 : 2 |
Kaczyński M., Węgrzyn |
12.06.04. Sobota |
10 30 |
KS „Polonia” Niewiadom GKS „Pierwszy” Chwałowice |
4 : 1 |
Pyszny 2, Kaczyński M., Węgrzyn |
19.06.04. Sobota |
10 30 |
RKP II Rybnik KS „Polonia” Niewiadom |
1 : 0 |
TABELA | ||||
Tramkarze młodsi rocz. 1991/92 | ||||
L.p. | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1 | BOGUSZOWICE | 10 | 27 | 32-10 |
2 | WSP WODZISŁAW | 10 | 25 | 20-6 |
3 | RKP II RYBNIK | 10 | 16 | 14-15 |
4 | NIEWIADOM | 10 | 8 | 12-18 |
5 | PIAST LESZCZYNY | 10 | 6 | 7-19 |
6 | CHWAŁOWICE | 10 | 5 | 9-26 |